Dla rodziców

Dla nauczycieli:

ŹRÓDŁO INSPIRACJI

Dla dzieci nauka jest najprzyjemniejsza, gdy łączy się ją z zabawą. PLAC ZABAW to miejsce, w którym znajdziesz gotowe materiały, takie jak: multimedialne gry edukacyjne, kolorowanki, zagadki, rebusy. Możesz je wykorzystywać do uatrakcyjnienia zajęć prowadzonych w przedszkolu, szkole, świetlicy czy bibliotece.
Prezentowane materiały pochodzą z multimedialnych gier edukacyjnych Akademia Umysłu® JUNIOR (POL-ANG), dedykowanych dzieciom w wieku 4-9 lat. Powstały one przy współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi.
W trakcie ćwiczeń dzieci rozwijają koncentrację uwagi i pamięć, uczą się logicznego myślenia oraz osłuchują się z językiem angielskim. Dzięki temu, że w angielskiej wersji językowej znajdują się treści znane już dzieciom w języku polskim, mają one możliwość szybko i łatwo nauczyć się ich znaczenia w innym języku.  Ponadto dzięki zawartym w grach elementom edukacyjnym poznają świat i poszerzają wiedzę z zakresu przyrody, matematyki i geografii. A co najważniejsze – wszystko podwójnie, bo w 2 językach!
Dowiedz się więcej o Akademii Umysłu JUNIOR>>

GOTOWE ROZWIĄZANIA

Pragniesz rozwijać umiejętność efektywnego uczenia się i koncentracji uwagi u swoich podopiecznych? Chcesz w swoim przedszkolu, szkole czy poradni oferować ciekawe rozwiązania i nowoczesne metody nauczania? Potrzebny jest Ci metodyczny scenariusz zajęć?

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania: Akademia Umysłu® EDU - multimedialne pakiety do rozwoju pamięci, koncentracji i szybkiego czytania. W każdym pakiecie otrzymasz szczegółowo opracowaną obudowę metodyczną i atrakcyjne materiały motywacyjne. Zapraszamy Cię także do zapoznania się z relacjami osób, które mają za sobą praktykę w prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem naszych pakietów.

Dowiedz się więcej o Akademii Umysłu EDU>>